5651 Internet Loglama

MacroTR olarak 5651 yasasının getirdiği yükümlülüklerin sizi etkilememesi için düşük maliyetli çözümler üretiyor. WatchGuard ürün ailesinin sahip olduğu 100% 5651 uyumluluğu sayesinde artık Tib yasası olan 5651 için ayrı bir çözüm aramak zorunda kalmayacaksınız.

Devamı

Anahtar Teslim Sistem Odası Kurulumları

MacroTR, karmaşık bilgi teknolojilerini deneyimli insan gücüyle birleştirerek, farklı sistem ve araçların birbiriyle uyum içinde çalışmasını, teknolojinin olanaklarından en etkin biçimde yararlanmanızı mümkün kılan sistem entegrasyonu hizmetleri ile ilgili sunucu ve sistem odası Ekipmanlarını da temin ederek anahtar teslim müşterilerine sunmaktadır.

Devamı

Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

MacroTR Bilişim Danışmanlık, iş gücünü daha verimli kullanmak ve uzmanlık alanlarına odaklanmayı amaçlayan bilişim sektörü üreticileri ile iş ortaklarının müşterilerine Analiz, Planlama, Optimizasyon, Kurulum/Entegrasyon ve Sorun Giderme hizmetleri sunmaktadır.

Devamı

Yedekleme Çözümleri

Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma teknolojileri her geçen gün büyük bir hızla firmaların hayatına girmeye devam ediyor. Veri merkezlerinden çıkıp ağ ve masaüstü sistemlere kadar geniş bir yelpazeyi ele almaya başlayan sanallaştırma teknolojileri, firmaların tüm yapılarına daha yönetilebilir, daha verimli ve doğru uygulandığı takdirde daha güvenli bir ortam sunuyor.

Devamı

Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri

Güvenlik (Firewall, Anti Virüs) Çözümleri

Altyapı Kablolama Hizmetleri

Sistem ve Network Çözümleri

özet

Devamı