Evinizden Şirketinize Kolay ve Güvenli Bağlantı

Şirketiniz çalışırken siz ya da çalışanlarınız mutlaka ofise gitmek zorunda değilsiniz. Ofis ortamınızdayken bağlandığınız tüm verilere, uygulamalara (erp vb.), raporlara ve şirket ağınızda bulunan aklınıza gelebilecek her cihaza güvenli bir şekilde, sanki ofisteymiş gibi uzaktan da erişim sağlayabilirsiniz. Erişim sağlaması gereken her kullanıcı yetkisi dahilinde iş yaparken, işletmeniz güvenli bir şekilde faaliyetlerine devam etmiş olur. Detaylar için lütfen arayınız..

Devamı

KVKK Uyumluluğunuz İçin İlk Adım

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa başlarken atılması gereken ilk adımlarda işletmenizin yanındayız. Amacımız, işletmenizi kanun kapsamına uygun hale getirirken gereksiz masraflardan uzak tutarak, basit ama akıllı çözümlerle çok sayıda gerekliliğe hızlıca çözüm sağlamak.. Teknik ve hukuki danışmanlığımızdan hemen yararlanmaya başlamak için bizimle iletişime geçiniz..

Devamı

5651 Internet Loglama

MacroTR olarak 5651 yasasının getirdiği yükümlülüklerin sizi etkilememesi için düşük maliyetli çözümler üretiyor. WatchGuard ürün ailesinin sahip olduğu 100% 5651 uyumluluğu sayesinde artık Tib yasası olan 5651 için ayrı bir çözüm aramak zorunda kalmayacaksınız.

Devamı

Anahtar Teslim Sistem Odası Kurulumları

MacroTR, karmaşık bilgi teknolojilerini deneyimli insan gücüyle birleştirerek, farklı sistem ve araçların birbiriyle uyum içinde çalışmasını, teknolojinin olanaklarından en etkin biçimde yararlanmanızı mümkün kılan sistem entegrasyonu hizmetleri ile ilgili sunucu ve sistem odası Ekipmanlarını da temin ederek anahtar teslim müşterilerine sunmaktadır.

Devamı

Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

MacroTR Bilişim Danışmanlık, iş gücünü daha verimli kullanmak ve uzmanlık alanlarına odaklanmayı amaçlayan bilişim sektörü üreticileri ile iş ortaklarının müşterilerine Analiz, Planlama, Optimizasyon, Kurulum/Entegrasyon ve Sorun Giderme hizmetleri sunmaktadır.

Devamı

Yedekleme Çözümleri

Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma teknolojileri her geçen gün büyük bir hızla firmaların hayatına girmeye devam ediyor. Veri merkezlerinden çıkıp ağ ve masaüstü sistemlere kadar geniş bir yelpazeyi ele almaya başlayan sanallaştırma teknolojileri, firmaların tüm yapılarına daha yönetilebilir, daha verimli ve doğru uygulandığı takdirde daha güvenli bir ortam sunuyor.

Devamı

Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri

Güvenlik (Firewall, Anti Virüs) Çözümleri

Altyapı Kablolama Hizmetleri

Sistem ve Network Çözümleri

özet

Devamı