About

Yenilikçi ve yaratıcıyız, yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız, sürekli gelişimi destekleriz, işimizde uzmanız...

MacroTR Network, Yazılım ve İnternet Teknolojileri olarak, sektörde yaşanan teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde uyum sağlayan, değişime yön veren, müşteri ve çalışan memnuniyetinin iş yaşamındaki önemini bilen, profesyonel becerilerini amatör bir ruhla yansıtan, teknolojinin ve internetin gücüne inanan ve sektöründe marka olmayı hedefleyen tecrübeli, dinamik genç bir kuruluşuz.

Yapmış olduğu yazılım projlerinde en kaliteli hizmetleri müşterilerimize sunmayı amaç edindik. Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermezyiz, söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçiririz. ilişkilerimizi esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kumaktayız. İşinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak kaynakları sunmak için MacroTR olarak tüm teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Yapacağımız tüm yazılım uygulamaları ile sizlere fark yaratırız.Tüm bu özelliklerimiz sayesinde hayallerinizi başarılı projelere dönüştürmek istiyoruz.

 

Tüm bunları en güncel yazılım geliştirme araçları ile yapıyoruz. Uygulamanızı güncel platformlara uyarlıyoruz, test ediyoruz ve güncel tutuyoruz. Sektördeki 12 yılı aşkın yazılım tecrübemiz doğrultusunda oluşturduğumuz alt yapımız ile, hızlı, verimli ve akıllı uygulamalar üretiyoruz.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neler Yapıyoruz

Yüksek kalitede yazılım projeleri üretiyoruz. Hayata geçirmek istediğiniz bir yazılım veya web projesini sizin için tasarlıyoruz, uyguluyoruz, geliştiriyoruz ve destekliyoruz. 
Tecrübeli ve dinamik yazılım ekibimiz ile özellikle,  

  •  E-Ticaret Alt Yapı ve Uygulamaları 
  •  Internet Girişimleri Danışmanlığı 
  •  Özel Yazılım Geliştirme 
  •  Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlaması 
  •  Web Sitesi ve İçerik Yönetimi 
  •  Sektörel Proje ve Portal Uygulamaları 
  •  Microsoft Tabanlı Web ve Yazılım Uygulamaları 

 konularında özelleştirilmiş, yüksek performanslı yazılım çözümleri sunuyoruz.