Tasarım

Kurumsal kimlik yapınıza veya projenize uygun kusursuz tasarımlar saglıyoruz. Bunu yaparken işinizin kapsamında hangi faaliyetleri gerçeklestirdiginizi ve sizi rakiplerinizden farklı kılan unsurları ortaya çıkaran tasarımı gerçeklestiriyoruz.

Zaman

İyi planlama ve tecrübelerimize güvenerek sitenizi en kısa zamanda hazırlıyoruz. Zaman kaybına neden olan tüm faktörleri ortadan kaldırdık.

Kabiliyet

Kullanımı kolay içerik yönetim sistemimiz zengin kontrolleri sayesinde, web siteniz üzerinde size kabiliyet kazandırır ve sayfa tasarımları üzerinde yaratıcı fikirler geliştiremenize olanak sağlar.

Kazanç

Yüksek performans ve teknolojiye sahip yazılım ile sınırsız destek çözümlerine, bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Boşa para ödemez ve destek paketleri ile yoğun iş temponuzda ek personel maliyetleri oluşturmazsınız.

Hedef

İnterneti, iŞ stratejilerinin önemli bir parçası şeklinde kullanmak isteyen işletmelere, internet sitesinde neler başarmak istediğini tanımlayan bir “hedef” belirliyoruz

Analiz

Sistemimiz içinde "Web Master Tool", "Google Analytics" gibi özel araçlar ve cms panel sayesinde raporlamalar yapabilirsiniz. Bu raporlar sayesinde web sitenizin performansını, arama listelerini, ziyaretci bigilerini analiz ederek degerlendirme şansına sahip olacaksınız.

Optimizasyon

Arama motoru dostu yazılıma sahipsiniz. İnternet sitenizi arama motorlarında en yüksek sansa sahip olmasını güvence altına almak amacıyla W3C formatında yapılandırıyoruz. İçerik yönetimi sistemimiz ile meta kontrolü sizde.

Teknoloji

Popüler tarayıcılarda yüksek performanslı ve sorunsuz çalışan , son teknikler ile desteklenmiş web sitesi ve yeni geliştirilmiş web kontrolleri ile donatılmış içerik yönetim sistemi sunuyoruz.

Geliştirme

Esnek ve geliştirilebilir yapı üzerinde kurulu uygulamamıza, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni modüller ve projeler ekleyebilirsiniz. Böylece uygulama maliyetlerini büyük oranda düşürmüş olursunuz.

Destek

Anlamakta zorlanabileceğiniz terimler kullanmıyoruz ve teknik konuları gereğinden fazla karmaşık hale getirmiyoruz. Amacımız bilgi teknolojileri konularının her aşamasında sizlere destek vermek.