0 (850) 840 77 31
watchguard

Genişletilebilir Interface

İhtiyacınıza göre, ister bakır kablo ister fiber modüller için port sayılarını artırabilir, geniş networklerde üstün performans ve güvenliği aynı anda yaşayabilirsiniz.

detaylar

Ev, Ofis, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için

WatchGuard Firebox T20 - T40 - T80

Firebox T20

ayrıntılar

Firebox T40

ayrıntılar

Firebox T80

ayrıntılar

Çözüm ve Hizmetlerimiz

KVKK UYUMLULUK SÜRECİNDE İLK ADIM
Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız 0 (850) 840 77 31
MacroTR olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uyum sürecinize başlarken atılması gereken ilk adımlarda işletmenizin yanındayız. Amacımız, işletmenizi kanun kapsamına uygun hale getirirken gereksiz masraflardan uzak tutarak, basit ama akıllı çözümlerle çok sayıda gerekliliğe hızlıca çözüm sağlamak.. Teknik ve hukuki danışmanlığımızdan hemen yararlanmaya başlamak için bizimle iletişime geçiniz..

EVİNİZDEN ŞİRKETİNİZE KOLAY VE GÜVENLİ BAĞLANTI
Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız 0 (850) 840 77 31
Şirketiniz çalışırken siz ya da çalışanlarınız mutlaka ofise gitmek zorunda değilsiniz. Ofis ortamınızdayken bağlandığınız tüm verilere, uygulamalara (erp vb.), raporlara ve şirket ağınızda bulunan aklınıza gelebilecek her cihaza güvenli bir şekilde, sanki ofisteymiş gibi uzaktan da erişim sağlayabilirsiniz. Bu erişimi ister dizüstü bilgisayarınızdan, tabletiniz hatta cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Erişim sağlaması gereken her kullanıcı yetkisi dahilinde iş yaparken, işletmeniz güvenli bir şekilde faaliyetlerine devam etmiş olur. MacroTR ile tüm bu konfor ve kolaylığa saatler içerisinde sahip olabilirsiniz. Hızlı kurulum ve detaylar için lütfen arayınız..
5651 INTERNET LOGLAMA
Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız 0 (850) 840 77 31
5651 no’lu yasa ile ilgili Telekomünikasyon Kurumu (Tİ​B) her kurum için bazı yükümlülükler getiriyor. 4 Mayıs 2007 tarihinde kabul edilen yasa ve paralelinde yayınlanan yönetmelikler ile kurum ve kuruluşlar aşağıdaki yükümlülükleri yerine getirmek zorundadır.
İç IP adres dağıtım loglarının toplanması (DHCP Logları)
Kullanıcıların web erişim olaylarının toplanması
Kullanıcıların web erişimlerinde içerik tabanlı filtre uygulanması (URL Filtering)
Oluşan verilerin bütünlük değerlerinin (hash) zaman damgası ile saklanması ve gizliliğinin temin edilmesi
Kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kuruluşların, internet alt yapılarını 5651 yasasına %100 uyumlu getirme talepleri gittikçe artıyor. Bu talepleri karşılamak için ülkemizde çok sayıda yazılımsal  ve donanımsal ürünler üretilmesine rağmen; yurt dışından ithal edilen UTM markalarıda ise 5651 kanununa %100 uyumluluk problemleri var.

5651 sayılı kanun kapsamında, WatchGuard iş ortakları olan üreticiye yaptığımız talepler karşılığında, geçen hafta yeni sürümü duyurulan WatchGuard Fireware XTM 11.4 versiyonunda, bu talep Türkiye'ye özel olarak gerçekleştirilmiş oldu. Tüm seri ve modellerde, ücretsiz log ve 60 dan fazla raporlama özelliğiyle gelen WatchGuard, artık 5651 sayılı internet kanuna %100 uyumlu hale geldi.MacroTR olarak 5651 yasasının getirdiği yükümlülüklerin sizi etkilememesi için düşük maliyetli çözümler üretiyoruz.


ANAHTAR TESLİM SİSTEM ODASI KURULUMLARI
Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız 0 (850) 840 77 31
MacroTR, karmaşık bilgi teknolojilerini deneyimli insan gücüyle birleştirerek, farklı sistem ve araçların birbiriyle uyum içinde çalışmasını, teknolojinin olanaklarından en etkin biçimde yararlanmanızı mümkün kılan sistem entegrasyonu hizmetleri ile ilgili sunucu ve sistem odası Ekipmanlarını da temin ederek anahtar teslim müşterilerine sunmaktadır.Ağ Çözümleri alanında Network altyapısının oluşturulması, Ağ güvenliği Analizi, Firewall Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında VPN Network Bağlantılarının Kurulması, Failover ve Load Balancing Network Altyapılarının oluşturulması ve Yapısal Kablolama gibi hizmetler ile güvenlik başta olmak üzere altyapının çeşitli alanlarında dünyanın en iyi ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştüren MacroTR, müşteri ihtiyaçlarına; en güvenli, en hızlı ve en verimli yanıtı vermek için deneyimli ve yetkin kadrosuyla çalışıyor. Her ölçekte, uluslararası standartlara tam uyumlu altyapılar tasarlayabilen MacroTR, sürecin tamamında üst düzey danışmanlık hizmetiyle yanınızda.
Hizmetlerimizden bazıları:
Sunucu Kurulum, Entegrasyon ve Bakım Hizmetleri
Kullanıcı Donanımları Kurulum, Entegrasyon ve Bakım Hizmetleri
Migration ve Upgrade Hizmetleri
Lisanslama Hizmetleri
BT Altyapısına ait tüm donanımların temin edilmesi.
Network KurulumuNetwork Cihazlarının Kurulum ve Desteği
Ağ Yönetim ve Analiz Hizmetleri
Network Yönetim ve İzleme ÇözümleriMerkezi Yönetim
Merkezi İzleme ve Takip Sistemleri
Network Güvenliği HizmetleriGüvenlik Mimarisi Tasarımı
Güvenlik Duvarı Çözümleri (Firewall)
Atak Önleme Çözümleri (Intrusion Detection)
Sanal Ağ Çözümleri (VPN)
Web Filtreleme Çözümleri

Ses-Veri ÇözümleriData - Ses Aktarımı
VOIP Kurulumları
IP Telefon Çözümleri
Yapısal Kablolama ÇözümleriFiber Kablolama
UTP Kablolama
Sistem Odası Kurulumu
Kablosuz Ağ HizmetleriOutdoor & Indoor Hizmetleri
WiFi Hotspot
Noktadan Noktaya WiFi
Uzaktan Erişim ÇözümleriVPN Kurulumları
SSL VPN Çözümleri

BİLİŞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız 0 (850) 840 77 31
Bilişim Sektörü Üreticileri ve Güçlü İş Ortakları İçin Sektörde Edindiği Tecrübeler İle Fark Yaratan Özgün Hizmetler.MacroTR Bilişim Danışmanlık, iş gücünü daha verimli kullanmak ve uzmanlık alanlarına odaklanmayı amaçlayan bilişim sektörü üreticileri ile iş ortaklarının müşterilerine Analiz, Planlama, Optimizasyon, Kurulum/Entegrasyon ve Sorun Giderme hizmetleri sunmaktadır.Alanında lider iş ortaklarıyla birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına ideal çözümler sunarak BT altyapılarını daha etkili kullanma ve operasyonel verimliliği arttırma olanakları sağlar.MacroTR’nin sunduğu danışmanlık hizmetlerinin faydaları;
- BT Danışmanlık maliyetlerinde azalma
- Hizmet kalitesinde yükselme
- Temel faaliyet alanına odaklanma
- Günümüz altyapı ve uygulamalarına geçiş ve dönüşümde hız ve esneklik
- Müşteri memnuniyetini arttırma

BULUT SUNUCU ÇÖZÜMLERİ
*Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız 0 (850) 840 77 31
SIKILMADINIZ MI?

- Şirketinizde her gün artan data boyutu için kaynak artırmaktan,
- Performans sorunlarından,
- Her gün artan sunucu maliyetlerinden
- Şirkette koca bir odayı sunuculara ayırmaktan.

 
ENDİŞENİZ Mİ VAR?

- Doğru yedek aldım mı?
- Felaket anında yedeğime nasıl dönerim?
- Kaç saat sürer?
- RAM, CPU, Controller arızalansa nasıl bir yol izleyeceğim?
- Sunucum açılmazsa ne yaparım?
- Sistem odasındaki klima bozulursa ne yaparım?
- Kriterlere uygun yangın söndürme sistemi gerektiğini patrona nasıl sorsam?
- Her sunucuya cluster yapmak için ne kadar harcarım?
- Yine mi kullanıcılar sunucuya erişemiyor?
- ............


KURTULUN! 

Eğer yukarıdaki soruların herhangi birinden rahatsızlık duyuyorsanız eşsiz bulut sunucu hizmetlerimizden faydalanma vaktiniz gelmiş demektir.

*Hem de denemesi BEDAVA. Sunucunuzu taşımadan önce 15 gün demo imkanı saylıyoruz.

Herhangi bir sunucunun işletme maliyeti Bulut Sunucu Hizmetimizin maliyetinden yüksektir.

Tükettikleri elektrikten lisansa, yedeklemeden bakım anlaşmasına, arızadan yedek parçaya, klimaya ve örneklerini çoğaltabileceğimiz daha bir çok maliyet kalemine çok yüksek bedeller ödediğinizi göreceksiniz.


7/24 Gerçek Destek MacroTR'de

Satın aldığınız ürün ya da hizmetlerin her gün arkasındayız. Bize her ihtiyaç duyduğunuzda ulaşırsınız. Mühendislerimiz sizlere hizmet vermekten keyif duyarlar. Bizim için MacroTR'yi bir çözüm ortağı yerine 7/24 arayabileceğiniz bir dostunuz gibi görmenizde hiç sakınca yok..

Teknoloji Dostunuz - MacroTR.

Hakkımızda

Yenilikçi ve yaratıcıyız, yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız, sürekli gelişimi destekleriz, işimizde uzmanız...
MacroTR Network, Yazılım ve İnternet Teknolojileri olarak, sektörde yaşanan teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde uyum sağlayan, değişime yön veren, müşteri ve çalışan memnuniyetinin iş yaşamındaki önemini bilen, profesyonel becerilerini amatör bir ruhla yansıtan, teknolojinin ve internetin gücüne inanan ve sektöründe marka olmayı hedefleyen tecrübeli, dinamik genç bir kuruluşuz.Yapmış olduğu yazılım projlerinde en kaliteli hizmetleri müşterilerimize sunmayı amaç edindik. Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermezyiz, söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçiririz. İlişkilerimizi esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kumaktayız. İşinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak kaynakları sunmak için MacroTR olarak tüm teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Yapacağımız tüm yazılım uygulamaları ile sizlere fark yaratırız.Tüm bu özelliklerimiz sayesinde hayallerinizi başarılı projelere dönüştürmek istiyoruz. Tüm bunları en güncel yazılım geliştirme araçları ile yapıyoruz. Uygulamanızı güncel platformlara uyarlıyoruz, test ediyoruz ve güncel tutuyoruz. Sektördeki 12 yılı aşkın yazılım tecrübemiz doğrultusunda oluşturduğumuz alt yapımız ile, hızlı, verimli ve akıllı uygulamalar üretiyoruz.